| Color | Silver |
|---|---|
| Charger | 45W Magsafe 2 |
| Model Year | 2015 |
| CPU | Intel Core i5 |
| Display Size | 13.3" |
| RAM | 4GB |
| Storage | 128GB |
| Product Type | MacBook Air |
| Condition | Refurbished |
| Includes | Charger |
MacBook Air® – 13.3″ Display – Intel Core i5 – 4GB Memory – 128GB Flash Storage – Silver
MacRestos Price:
$169.00
Save:
$1,130
Was:
$1,299
6 in stock
Fast shipping on all orders!
- Satisfaction Guaranteed
- No Hassle Refunds
- Secure Payments
SKU:
MJVE2LL/A
Category:
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.










Reviews
There are no reviews yet.