| Color | Silver |
|---|---|
| Charger | 45W Magsafe 2 |
| Model Year | 2013 |
| CPU | Intel Core i5 |
| Display Size | 13.3" |
| RAM | 4GB |
| Storage | 128GB |
| Product Type | MacBook Air |
| Condition | Refurbished |
| Includes | Charger |
MacBook Air® – 13.3″ Laptop – Intel Core i5 with 4GB Memory – 128GB SSD – Silver
MacRestos Price:
$96.00
Save:
$803
Was:
$899
3 in stock
Fast shipping on all orders!
- Satisfaction Guaranteed
- No Hassle Refunds
- Secure Payments
SKU:
MD760LL/A
Category:
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.

















Reviews
There are no reviews yet.