| Color | Silver |
|---|---|
| Charger | 60W Magsafe 2 |
| Model Year | 2015 |
| CPU | Intel Core i5 |
| Display Size | 13.3" |
| RAM | 8GB |
| Storage | 1TB |
| Product Type | MacBook Pro |
| Condition | Refurbished |
| Includes | Charger |
MacBook Pro® with Retina Display – 13.3″ – Intel Core i5 – 8GB Memory – 1TB Flash Storage – Silver
MacRestos Price:
$350.00
Save:
$1,849
Was:
$2,199
1 in stock
Fast shipping on all orders!
- Satisfaction Guaranteed
- No Hassle Refunds
- Secure Payments
SKU:
MF841LL/A
Category:
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.
















Reviews
There are no reviews yet.