| Color | Space Gray |
|---|---|
| Charger | 61W USB-C |
| Model Year | 2016 |
| CPU | Intel Core i5 |
| Display Size | 13" |
| RAM | 8GB |
| Storage | 256GB |
| Product Type | MacBook Pro |
| Condition | Refurbished |
| Includes | Charger |
MacBook Pro® – 13″ Display – Intel Core i5 – 8 GB Memory – 256GB Flash Storage – Space Gray
MacRestos Price:
$330.00
Save:
$969
Was:
$1,299
2 in stock
Fast shipping on all orders!
- Satisfaction Guaranteed
- No Hassle Refunds
- Secure Payments
SKU:
MLL42LL/A
Category:
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.










Reviews
There are no reviews yet.