| Color | Space Gray |
|---|---|
| Charger | 87W USB-C |
| Model Year | 2017 |
| CPU | Intel Core i7 |
| Display Size | 15" |
| RAM | 16GB |
| Storage | 512GB |
| Product Type | MacBook Pro |
| Condition | Refurbished |
| Includes | Charger |
MacBook Pro® – 15″ Display – Intel Core i7 – 16 GB Memory – 512GB Flash Storage – Space Gray
MacRestos Price:
$500.00
Save:
$2,299
Was:
$2,799
Out of stock
Fast shipping on all orders!
- Satisfaction Guaranteed
- No Hassle Refunds
- Secure Payments
SKU:
MPTT2LL/A
Category:
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.












Reviews
There are no reviews yet.